Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Tréningy 2018

Meno                                         góly                                 tréningy

1. Milan Bajus                              25                                         24

2. Józef Hromy                             29                                          27

3. Vojtech Futáš                             2                                           26

4. Marek Matis                             17                                          20

5. František Králka st.,                 9                                           23

6. Štefan Kondáš                                                                         22

7. Ladislav Vasiľ                           15                                          25

8. Peter Kucharský                                                                     21

9. Bartlomej Magyar                                                                     5

10. Milan Pohly                                                                             18

11. Anton Šimaľ                            11                                            20

12. Stanislav Šalagovič                   8                                             24

13. Marián Miko                           16                                             23

14. Ľubomír Cirner                        7                                             20

15. František Kunzo                       1                                                3

16. Jozef Plichta ml.,                       7                                               4

17. Ladislav Baňačkai                     7                                             14

18. Vojtech Blaga                              4                                               5

19. Peter Blaga                                                                                   4

20. Štefan Bodnár                                                                               1

21. František Varga                                                                            3

22. Miroslav Vasiľ                                                                               2

23. Július Kánássy                                                                               6

24. Zoltán Tereščík                             1                                                3

25. Miroslav Horizral                         2                                               2

26. Vincent Gazsi                                6                                                3

26.7.2018

Tentokrát sa nepotvrdil známy futbalový "slogan, že futbal nemá logiku", pretože futbal logiku mal a zápas vyhralo nespochybniteľne lepšie mužstvo domácich.

Zostavy : D - Kondáš, Horizral, Futáš, Miko, Králka st.,

H - Kucharský, Gaszi, Šalagovič, Vasiľ L., Hromy,

Výsledok :   D : H   6 : 4  Góly : Horizral 2, Králka st., 2, Miko 1, Vlastný 1, Šalagovič  -  Gazs 2, Šalagovič 1, Hromy 1

19.7,2018

Futbalový trpazlik /domáce mužstvo/ v prvom polčase lepším mužstvom, nesmierne potrápil vysokofavorizované mužstvo hostí.

Zostavy : D - Kucharský, Vasiľ L., Gazsi, Šalagovič, Cirner, Baňačkai, Králka st.,

H - Kondáš, Matis, Hromy, Horizral, Šimaľ, Futáš, Bajus,

Výsledok  :  D : H  2 : 4   Góly : Gazsi 1, Šimaľ - vlastný 1, - Matis 2, Hromy 2,

12.7.2018

Zostavy :

D - Kucharský, Matis, Miko, Hromy, Šimaľ,

H - Bajus, Kondáš, Cirner, Vasiľ L., Gazsi,

Výsledok : D : H 6 : 4  Góly : Matis 2, Hromy 2, Miko 2  -  Gazsi 3, vasiľ L., 1,

5.7.2018

Dobrý a vyrovnaný zápas dvoch vyspelých mužstiev, no i napriek tejto skutočnosti, domáce mužstvo bolo o jeden gól lepšie a víťazstvo je plne zaslúžené.

Zostavy : D -  Kondáš, Hromy, Králka st., Miko, Bajus, II. polčas Pohly,

H -  Kucharský, Futáš, Šalagovič, Šimaľ, Vasiľ L., I. polčas Pohly,

Výsledok : D : H  6 : 5  Góly : Bajus 4, Miko 1, Hromy 1, -  Šimaľ 3, Vasiľ L., 2,

28.6.2018

Pri totánej prevahe domáceho mužstva a výbornej obrannej taktiky hostí, veľmi chabé víťazstvo domácich.

Zostavy : D - Kánássy, Hromy, Šalagovič, Bajus, Králka st., I. polčas Pohly,

H - Kondáš, Miko, Futáš, Vasiľ L., Tereščík, II. polčas Pohly,

Výsledok : D : H  2 :  1   Góly : Hromy 2  -   Tereščík 1

21.6.2018

Stretnutie je nehodnotiteľné pre totálne zlý výkon domáceho mužstva, strelecky exelovali momentálne najlepší strelci súťaže M. Bajus 6 gólov, J. Hromy 5 gólov. Domáce mužstvo bolo počas zápasu skoro neviditeľné až na prvých 10 minút, kedy sa strelecky zaskvel S. Šalagovič 3 góly a následne zmizol aj on.

Zostavy : D -  Pohly, Futáš, Kondáš, Králka st., Šalagovič, II polčas Miko,

H - Kánássy, Hromy, Bajus, Tereščík, Kucharský, I. polčas MIko,

Výsledok  :  D : H  6 : 12    Góly :  Šalagovič 3, Miko 1, Králka st., 1, vlastný 1  -  Bajus 6, Hromy 5, Miko 1,

14.6.2018

Tréningový zápas, ktorý sa nezapočítavá do štatistiky.

Zostavy : D : Kondáš, Bajus, Hromy, Králka st.,

H : Vasiľ L., Futáš, Šimaľ, Cirner,

Výsledok : D : H  4 : 9

7.6.2018

Strelecké hody oboch mužstiev, strelecky excelovali domáci hráči Plichta ml., 4, Hromy 3, hosťujúce mužstvo bolo pre domácich príjemným sparingpartnerom počas celého stretnutia.

Zostavy : D - Kánássy, Kucharský, Futáš, Cirner, Hromy, Plichta ml., Králka st.,

H - Pohly, Šalagovič, Bajus, Miko, Vasiľ L., Magyar, Kondáš,

Výsledok : D : H   8 : 5  Góly : Plichta ml., 4, Hromy 3, Futáš 1  -  Bajus 2, Vasľ L., 2, Miko 1

31.5.2018

Hladké víťazstvo domáceho mužstva.

Zostavy : D - Kondáš, Králka st., Matis, Blaga B., Blaga P., Hromy, Plichta J ml., I.polčas Pohly,

H - Kucharský, Futáš, Šalagovič, Miko, Šimaľ, Cirner, Baňačkai, II. polčas Pohly,

Výsledok : D : H  4 : 1 Góly : Matis 2, Plichta ml., 1, Králka st., 1 - Baňačkai 1

24.5.2018

Favorizované mužstvo hostí sa po dobrej hre domáceho mužstva v druhej polovice II. polčasu muselo uspokojiť len s delbou bodov.

Zostavy : D - Kondáš, Futáš, Králka st., Vasiľ L., Šimaľ, Matis,

H - Pohly, Kucharský, Hromy, Šalagovič, Bajus, Cirner,

Výsledok : D : H    2 : 2  Góly : Matis 2,  -  Hromy 1, Šalagovič 1,

17.5.2018

Stretnutie dvoch rozdiených polčasov, prvý  vyhrali bez väčších problémov hostia a už sa cítili takmer ako víťazi v druhom polčase domáce mužstvo ukázalo silu vôle a umenia a nakoniec v posledných sekundách zápasu dalo víťazný gól.

Zostavy : D -  Pohly I. polčas, Králka st., Futáš, Miko, Matis, Šimaľ, Varga, Vasiľ L.,

H - Pohly II. polčas, Bajus, Hromy, Baňačkai, Cirner, Šalagovič, Kucharský, Kondáš,

Výsledok : D : H   4 : 3  Góly : Vasiľ L., 2, Matis 1, Šimaľ 1  -  Hromy 2, Cirner 1

10.5.2018

Herne a futbalovo tak slabé stretnutie, že sa hodnotiť a komentovať bez úrážky aktérov na ihrisku ani nedá.

Zostavy : D - Pohly, Hromy, Futáš, Šimaľ, Kondáš, B. Blaga, II. polčas Miko,

H - Kucharský, Magyar, Šalagovič, Baňačkai, Bajus, Vasiľ L., I. polčas Miko,

Výsledok : D : H   1 : 0  Gól : Šimaľ 1

3.5.2018

Stretnutie priemernej úrovne bez ruživých momentov kvality. Domáce mužstvo využilo domáce prostredie a náklonosť rozhodcu a zvíťazilo lebo zvíťaziť niekto musel.

Zostavy : D - Kondáš, Králka st., Kucharský, Cirner, Bajus, Kánássy, Hromy, Šalagovič,

H - Pohly, Futáš, Šimaľ, Miko, Matis, Vasiľ M., Vasiľ L., Baňačkai,

Výsledok : D : H   3 : 2  Góly : Hromy 2, Bajus 1  -  Vasiľ L., 1, Miko 1

26.4.2018

Výborný zápas, v ktorom v posledných minútach zápasu domáci vyrovnali a záslúžene, lebo boli viac ako vyrovnaním súperom hostí.

Zostavy : D - Pohly, Futáš, Kucharský, Králka st., Bajus, Baňačkai, Miko, Cirner,

H - Kánássy, Vasiľ L., Tereščík, Hromy, Matis, Plichta ml., Kondáš, Šalagovič,

Výsledok : D : H  2 : 2  Góly : Baňačkai 2  -  Plichta ml., 2,

19.4.2018

Domáce mužstvo po výbornej celoplošnej hre vertikálne i horizontálne bolo lepšie a nebolo počas celého zápasu čo i len okamihu v ktorom by hostia boli lepší.

Zostavy : D - Kondáš, Králka st., Kucharský, Bajus, Matis, Vasiľ L., Šalagovič, Tereščík,

H - Kánássy, Cirner, Šimaľ, Hromy, Futáš, Kunzo, Baňačkai, Vasľ M.,

Výsledok : D : H   5 : 3   Góly : Bajus 2, Vasiľ L., 1, Tereščík 1, Bajus 1  - Hromy 1, Miko 1, Vasiľ M., 1,

12.4.2018

Remíza spravodlivá pre obe mužstvá.

Zostavy : D - Kucharský, Králka st., Šalagovič, Cirner, Šimaľ, Vasiľ L.,

H - Kondáš, Futáš, Matis, Miko, Bajus, Hromy,

Výsledok : D : H  4 : 4  Góly : Šimaľ 1, Králka st., 1, Vasiľ L., 1, Miko - vlastný -  Hromy 2, Matis 1, Miko 1

5.4.2018

Tentokrát skutočne lepšie mužstvo prehralo, no i napriek tejto smutnej skutočnosti hosťujúce mužstvo po kolektívnej sebakritike o ich slabej hre, zvíťazili a domáce mužstvo prehralo zrejme zaslúžene, lebo dalo menej gólov a malo slabšiu futbalovú disciplínu.

Zostavy : D - Pohly, Matis, Miko, Králka, Cirner, Šalagovič, Králka st., Blaga B.,

H - Kondáš, Futáš, Hromy, Šimaľ, Bajus, Vasiľ L., Baňačkai, Blaga  P.,

Výsledok :   D  :  H  1 : 2   Góly : Miko 1  -  Bajus 1, Hromy 1

29.3.2018

Lepšie a futbalovejšie mužstvo domácich nepochopiteľne prehralo rozdielom triedy.

Zostavy : D - Kucharský, Varga, Králka st., Cirner, Šalagovič, Baňačkai, Futáš II. polčas,

H - Kondáš, Bajus, Miko, Šimaľ, Hromy, Vasiľ L., Futáš I. polčas,

Výsledok  :  D  :  H   1 : 4   Góly : Cirner 1  -  Šimaľ 2, Bajus 1, Hromy 1

15.3.2018

Hosťujúce mužstvo dalo o jeden gól viac a zaslúžene zvíťazilo.

Zostavy : D - Kondáš, Králka st., Šalagovič, Šimaľ, Matis, Vasiľ L., Kucharský,

H - Pohly, Hromy, Miko, Cirner, Baňačkai, Futáš, Kunzo,

Výsledok :  D : H   4 :  5   Góly : Matis 2, Králka st., 1, Vasiľ L., 1  -  Baňačkai 2, Cirner 2, Kunzo 1,

z ľava hore : Kucharský, Šalagovič, Vasiľ L., Miko, Kondáš, Cirner, Kunzo, Matis, Pohly, dole z ľava: Šimaľ, Králka st., Hromy, Futáš,

8.3.2018

Séria víťazstiev domáceho mužstva pokračuje, tentokrát to nebol dobrý zápas obe mužstvá nehrali v pohode, v zápase bolo množstvo nepresností a nekvality. Nakoniec vyhralo mužstvo, ktoré dalo viac gólov a malo viac šťastia. / jeden z najlepších okamihov zápasu bolo hľadanie zakopnutej lopty na strom resp. strechu, kde miesto jednej lopty sme našli dve/.

Zostavy : D - Kondáš, Králka st., Matis, Bajus, Miko,Salagovič, II. polčas Vasiľ L.,

H - Kucharský, Hromy, Šimaľ, Cirner, Baňačkai, Futáš, I. polčasVasiľ L.,

Výsledok : D : H  5 : 4  Góly : Bajus 2, Matis 1, Šalagovič 1, Miko 1 -  Cirner 2, Baňačkai 2

1.3.2018

"Futbalové tango" v podaní domácich, už od prvých okamihov zápasu bolo všetkým aktérom zrejmé, že stretnutie nemôže dopadnúť ináč ako "katastrófou pre hostí a že skončia potupne a ponížení. Strelecky exeloval momentálne najlepší strelec súťaže Milan Bajus /3/, dobre mu sekundoval Tóno Šimaľ /2/ a v zadu veľký futbalový stratég Beci Futáš. V mužstve hostí boli niektorí hráči pekne oblečení a to je jedno pozitívum, ktoré som na mužstve hostí mohol hodnotiť. Mužstvu hostí ďakujeme za príjemné a pohodové strávenie štvrtkového popoludnia.

Zostavy : D - Šimaľ, Futáš, Bajus, Šalagovič, Králka st.,

H - Pohly, Matis, Hromy, Vasiľ L., Miko,

Výsledok : D  :  H   6 : 2  Góly : Bajus 3, Šimaľ 2, Králka st., 1  -  Matis 1, Vasiľ L., 1

22.2.2018

Mizerná strelecká potencia domáceho mužstva, strelecká efektivita  /najmä L. Vasiľa - 3 góly/ a dokonalá taktika hostí zapričinila potupnú a zahanbujúcu prehru domácich rozdielom dvoch tried.

Zostavy : D - Pohly, Králka st., Šalagovič, Baňačkai, Bajus,

H - Šimaľ, Hromy, Futáš, Miko, Vasiľ L.,

Výsledok : D  -  H   2 : 7  Góly : Šalagovič 1, Králka st., 1  -  Vasiľ L,. 3, Miko 2, Futáš 1, Šalagovič 1 - vlastný,

15.2.2018

Lepšie mužstvo, lepšia hra a tomu aj zodpovedá výsledok pre hostí, ktorý mali strelecky disponovaného B. Blagu /4 góly/, nebyť jeho, výsledok by bol určite opačný /ale, keby bolo keby ..../.

Zostavy : D - I. polčas Pohly, Králka st., Futáš, Šalagovič, Bajus, Hromy, Blaga P.,

H - II. polčas Pohly, Matis, Blaga B., Vasiľ L., Miko, Šimaľ, Cirner,

Výsledok :  D :  H  4 : 6   Góly : Bajus 2, Hromy 2   -   Blaga B., 4, Matis 2

8.2.2018

Zápas sa nezapočítava do oficionálných štatistík /počet hráčov 4 na 4/.

D  :  H   7 : 6

Účasť na tréningu : Hromy, Matis, Futáš, Banačkai, Bajus, Šalagovič, Miko, Vasiľ L.,

1.2.2018

Už na začiatku môjho hodnotenie musím s nemilosťou konštatovať, že hosťujúce mužstvo vyhralo zápas zaslúžene a spravodlivo /lebo malo M. Mika/ i napriek tomu, že futbalu si užilo pramálo, po dlhej dobe som dospeľ k poznaniu, že vyhrať sa dá aj tak ako to výborne dokázal náš súper /odkopávaním , zdržavaním, čím menej hrať tým lepšie/, klobúk dolu pred takou taktikou.

Zostavy : D - Pohly, Králka st., Matis, Bajus, Šalagovič, Vasiľ L.,

H - Kucharský, Hromy, Magyar, Miko, Cirner, Futáš,

Výsledok : D - H  2 : 4   Góly : Matis1, Šalagovič 1  - Miko 3, Cirner 1

11.1.2018

Málo gólov veľa dobrej hry i zábavy viac pre futbalovejší a šťastlivejší celok domácich, ktorý v posledných sekundách zápasu rozhodol o víťazstve.

Zostavy : D - Pohly, Kunzo, Futáš, Hromy, Cirner, Šimaľ, Plichta ml., I. polčas Miko,

H - Kondáš, Kucharský, Vasiľ L., Baňačkai, Bajus, Šalagovič, Matis, II. polčas Miko,

Výsledok :  D - H  2 : 1   Góly : Plichta ml., 1, Hromy 1  -  Bajus 1

4.1. 2018 - 14,00 hod. - prvý neoficiálný tréning v roku 2018.

Zápas na úvod roka mal vynikajúcu úroveň zásluhou najmä domáceho mužstva, ktoré i napriek tomu, že v mužstve  malo viacero hráčov pokročilého veku dokázalo svojou taktickou hrou zvíťaziť.

Zostavy :  D - Kucharský, Králka st., Magyar, Futáš, Blaga P., Šimaľ, Matis, od 45. min. Bodnár,

H - Pohly, Kondáš, Bajus, Blaga B., Hromy, Vasiľ L., Cirner, od. 30 min. Bodnár,

Výsledok : D - H  7 : 6  Góly : Matis 2, Bodnár 2, Králka st., 1, Magyar 1, Šimaľ 1  -  Blaga B., 3, Bajus 2, Hromy 1