31. Králka Jun.               7                                        2

32. Horňák                      1                                        13

33. Cirner                        4                                        9

7.12.2017

Posledný oficiálný zápas v roku 2017, domáce mužstvo zvládlo bravúrne a zvíťazilo aj keď po tuhom boji zaslúžene.

Zostavy : D - Kucharský, Matis, Cirner, Futáš, Miko,

H - Pohly, Hromy, Šalagovič, Bajus, Magyar, Kondáš, v druhom polčase pre zranenie odstúpil Hromy,

Výsledok : D : H  3 : 2   Góly : Miko 2, Matis 1  -  Bajus 2

30.11.2017

Kvalitné a vyrovnané stretnutie až do rozhodujúceho sporného okamihu /spor Bajus - Futáš/, ktorý rozhodol o víťazstve hostí. Tentokrát musím konštatovať, že hostia vyhrali nezaslúžene a nezachovali sa tak ako sa patrí súperiť medzi dobrými priateľmi.

Zostavy : D - Pohly, Králka st., Matis, Šimaľ, Miko, Futáš,

H - Kondáš, Hromy, Bajus, Šalagovič, Cirner,

Výsledok :  D : H   2 : 4   Góly : Králka st., 2   -  Cirner 2, Hromy 1, Bajus 1

23.11.2017

Výprask domáceho mužstva ako delo. Hostia počas celého zápasu boli lepší a domácim edovolili prakticky nič.

Zostavy : D - Kondáš, Králka st., Magyar, Cirner, Kunzo, Matis, Hromy,

H - Pohly, Šimaľ, Futáš, Bajus, Varga, Kucharský, Miko,

Výsledok :  D : H  1 : 4  Góly : Hromy 1  -  Bajus 1, Miko 1, Varga 1, Šimaľ 1

16.11.2017

Výsledok 1 : 3 pre hostí tentokrát nebol prekvapením / herná kvalita hosťujúceho mužstva dominovala počas celého zápasu/.

Zostavy : D - Magyar, Baňačkai, Vasiľ L., Kondáš, Matis, II. polčas Pohly,

H - Šalagovič, Šimaľ, Hromy, Kucharský, Futáš, I. polčas Pohly,

Výsledok :  D : H   1 : 3  Góly : Šimaľ 2, Šalagovič 1  -  Baňačkai 1

9.11.2017

Súboj dvoch najlepších strelcov, domáceho Matisa /3 góly/ a hosťujúceho Bajusa /4 góly/. Víťazstvo hosťujúceho mužstva jednoznačné a presvedčivé a tým pádom aj zaslúžené.

Zostavy : D - Pohly II. polčas, Matis, Šimaľ, Kondáš, Futáš, Miko,

H - Pohly I. polčas, Bajus, Šalagovič, Hromy, Vasiľ L., Baňačkai,

Výsledok : D : H  4 : 7   Góly : Matis 3, Šimaľ 1  -  Bajus 4, Šalagovič 2, Hromy 1

2.11.2017

Raz jeden múdry futbalový odborník povedal, že futbal nemá logiku, no ja by som poopravil tento mútys asi takto, futbal za určitých pravidiel futbalovej hry, logiku má a to v tom, že ak hráči prejavia túžbu povíťazstve dajú do hry srdce, rozum a svoje futbalové umenie zmenia na ihrisku aj nemožné a neskutočné veci a to sa domácemu mužstvu podarilo po naplnení všetkých atribútov spomínaných skutočností, v prvom polčase hosťujúce mužstvo totálne paralizovalo hráčov domáceho mužstva, ktoré si nestačilo ani uvedomiť kde sú a načo tam prišli a bolo 0 : 3, polčas skončil pre 1 : 4 a hostia si už mysleli, že je po zápase a môžu ísť na pivko, v druhom polčase nastal neskutočný obrat a domáce mužstvo dokázalo nakoniec zvíťaziť 5 : 4, hráči hostí po zápase nechápavo krútili hlavami /ak  im v hlavách niečo ostalo/ a nechápali čo sa stalo a poniektorí márne hladali cestu do šatní. A na záver poučenie - zápas končí až vtedy ak "prezident, strelec víťazného gólu nevšedného stretnutia odpíska koniec, ktorý tentoraz bol pre mužstvo hostí božím vykúpením".

Zostavy : D - I. polčas Pohly, Kucharský, Šimaľ, Bajus, Králka st., Blaga P., Miko, Vasiľ L.,

H - Kondáš, Matis, Blaga B., Šalagovič, Ciner, Futáš, Hromy, II. polčas Pohly,

Výsledok : D : H  5 : 4   Góly : Miko 3, Šimaľ 1, Králka st., 1  -  Hromy 3, Matis 1

26.10.2017

Veľkosť futbalistu je to, že  s pokorou  a statočnosťou vie prijať krutú prehru a to sa jedinne podarilo domácemu mužstvu na 100 %.

Zostavy : D - Pohly, Magyar, Futáš, Varga, Matis, Miko, Blaga P., Králka st.,

H - Kondáš, Hromy, Horizral, Blaga B., Šimaľ, Šalagovič, Vasiľ L.,  Kucharský,

Výsledok : D : H  1 : 5   Góly : Matis 1  - Hromy 2, B. Blaga 2, Šimaľ 1

19.10.2017

Víťazstvo hosťujúceho mužstva bolo prekvapujúce, ale plne zslúžené, pretože dokázali dať viac gólov z menej šancí ako domáci. V zápase dobrej úrovne zaujali hviezdne a pohotové góly L. Vasiľa /2 góly/ a M. Horizrala /2 góly/.

Zostavy : D - Kondáš, Králka st., Matis, Horizral, Futáš, Kucharský, I. polčas Miko,

H - Pohly, Hromy, Bajus, Ciner, Magyar, Varga, II. polčas Miko,

Výsledok : D : H  2 : 3    Góly : Horizral 2   -  Vasiľ L,. 2, Varga 1

12.10.2017

Domáce mužstvo bolo omnoho futbalovejšie, strelecky exceloval M. Matis /3 góly/ v mužstve hostí strelecky koncertoval M. Bajus / 3 góly/, hra hostí nemohla mať v omto zápase úspech, pretože vo väčšine zápasu hrali viac na náhodu ako samotnú hru.

Zostavy : D - Kucharský, Králka st., Futáš, Ciner, Matis, Baňačkay, II. polčas Miko,

H - Pohly, Hromy, Bajus, Šalagovič, Šimaľ,  Kondáš, Miko I. polčas,

Výsledok : D : H   5 : 4   Góly : Matis 3, Ciner 1, Baňačkay 1  -  Bajus 3, Šalagovič 1,

5.10.2017

Prehra bolí, ale súper bol lepší.

Zostavy : D -  Kondáš, Králka st., Tereščík, Matis, Ciner, Šalagovič, II. polčas Pohly,

H -  Pohly, Hromy, Bajus, Miko, Šimaľ, Futáš, Magyar,

Výsledok :  D : H    1 : 2   Góly : Matis 1   -  Futáš 1, Miko 1

28.9.2017

Dlho nevídaný výsledok /1:1/, tentokrát moje hodnotenie zápasu bolo veľmi ľahké, mužstvá na ihrisku boli totálne vyrovnané a tak výsledok zápasu plne zodpovedá celému priebehu stretnutia /ale, aj tak mi nedá pododknúť, že domáce mužstvo aj napriek týmto skutočnostiam malo bliššie k víťazstvu, je to len môj subjektívný nároz, ktorý sa bude rozchádzať z nárorom hosťujúceho mužstva.

Zostavy : D - Pohly, Kondáš, Magyar, Králka st., Tereščík, Matis, Baňačkay, Miko,

H - Kánássy, Kucharský, Králka ml., Futáš, Hromy, Vasiľ L., Ciner, Kunzo,

Výsledok :   D : H  1 : 1    Góly : Matis 1  -  Králka ml., 1

z ľava hore : Ciner, Kucharský, Kunzo, Matis, Hromy,Kánássy, Králka ml., Tereščík, dole z ľava : Futáš, Magyar, Pohly, Králka st., Vasiľ L., Kondáš,

21:9:2017

Hosťujúce mužstvo prišlo s prepracovanou taktikou na ktorú domáce mužstvo nenašlo účinnú protizbraň počas celého zápasu. Tentoraz musím s trpkosťou v duši unať, že boli lepším celkom.

Zostavy : D - Kondáš, Králka st., Matis, Bajus, Tereščík, Miko,

H - Šalagovič, Kucharský, Hromy, Magyar, Futáš, Blaga B.,

Výsledok : D : H   2 : 4   Góly : Matis 2,  -  Blaga B., 2, Hromy 1, Futáš 1

14.9.2017

Výsledok zápasu /remíza/  bol morálnou prehrou hosťujúceho mužstva, ktoré malo omnoho kvalitnejší káder ako domáce mužstvo.

Zostavy :  D - Pohly, Magyar, Kondáš, Králka st., Šalagovič, Miko, Blaga P.,

H - Kucharský, Hromy, Bajus, Cirner, Šimaľ, Futáš, Vasiľ L.,

Výsledok : D : H    4 : 4  Góly : Miko 2, Blaga P., 2    -  Bajus 2, Cirner, Vasľ L.,

7.9.2017

Niektorí hráči hostí nepochopili futbalovú logiku a po zápase tvrdili, že boli počas celého zápasu lepší, pri  výsledku D : H  5 : 1 toto ich tvrdenie hraničí buť s ich hbokou flustráciou, alebo nie dobrým pozápasovým duševným nedokrveným stavom. Nepochopili to čo je pochopiteľné a to čo je pochopiteľné je pre ních nepochopiteľné.

Zostavy :  D - Kondáš, Kucharský, Galajda, Matis, Králka st., Bajus, Šalagovič, Bodnár, II. počas Miko,

H - Pohly, Hromy, Baňačkay, Šimaľ, Futáš, Vasiľ L., Blaga P., Blaga B., I. polčas Miko,

Výsledok : D : H   5 : 1   Góly : Bajus 2, Matis 2, Miko 1   -  Blaga B., 1

31.8.2017

Nemožno komentovať to čo sa komentovať nedá bez poníženia hosťujúceho mužstva.

Zostavy : D -  Kondáš, Králka st,. Miko, Bajus, Kucharský,

H - Kánássy, Hromy, Matis, Pohly, L. Vasiľ, Futáš,

Výsledok : D - H    8 : 1  Góly : Miko 4, Bajus 2, Kucharský 1, Kondáš 1  -  Matis 1

24.8.2017

Tentokrát strelecké hody Jožiho Hromého / 5 gólov/ a smútok herne kvalitnejšieho domáceho mužstva, ktorému sa "zranil po zrážke s Matisom" najlepší hráč F. Králka ml., no i napriek tejto skutočnosti domáce mužstvo herne nesklamalo.

Zostavy : D -  Kondáš, Králka ml., Králka st., Pohly, Futáš, Miko, Baňačkay, Bodnár,

H - Kánassy, Hromy, Horňák, Matis, Šalagovič, Vasiľ L., Miko,

Výsledok :  D  :  H    5 : 8   Góly : Bodnár 2, Futáš 1, Králka ml., 1, Bajus 1  -  Hromy 5, Matis 2, Horňák 1

17.8.2017

Šou a strelecký galakoncert Mareka Matisa /6 gólov/, dobre mu sekundovali F. Králka ml. /3 góly a v bráne ťažko prekonateľný Piťo Kondáš, do koncepcie hry zapadli dobre aj starí harcovníci Beci Futáš a F. Králka st., tentoraz strelecky sklamal Roony /Miko/, o hosľujúcom mužstve, ktoré herne i morálne sklamalo niet čo povedať /snaha na kvalitu nestačí, darmo kto to vie ten to vie/.

Zostavy -  D : Kondáš, Králka st., Králka ml., Matis, Miko, Futáš, II. polčas Pohly,

H : I. polčas Pohly, Kucharský, Hromy, Vasiľ T., Šalagovič, Bodnár, Bajus,

Výsledok :  D : H   11 : 6  Góly : Matis 6, Králka ml., 3, Futáš 1, Králka st., 1   - Bajus 3, Bodnár 2, Hromy 1,

10.8.2017

Mužstvo hostí tentoráz bolo lepšie, a vyhralo takmer zaslúžene.

Zostavy : D - Pohly, Králka st., Bajus, Šalagovič, Bodnár, II. polčas Hromy,

H - Kondáš, Futáš, Šimaľ, Miko, Matis, I. polčas Hromy,

Výsledok :  D  :  H   6 : 9   Góly : Bajus 4, Králka st., 1, Hromy 1 -  Matis 3, Hromy 3, Miko 1, Šimaľ 1, Bajus - vlastný 1,

3.8.2017

Pre tropickú horúčavu tréning zrušenní.

27.7.2017

Bez komentára.

Zostavy : D - Pohly, Matis M., Matis D., Hromy, Bajus,

H - Kondáš, Baňačkay, Králka jun., Miko, Vasiľ L.,

Výsledok : D  -  H   7 : 11    Góly : Matis M., 3, Matis D., 2, Hromy 1, Bajus 1 - Králka Jun. 7, Miko 2, Vasiľ L., 1, Baňačkay 1,

Výsledok : D - H  4 : 5

Zostavy : D - Pohly, Kucharský, Bajus, Vasiľ T., II. polčas Králka st., Matis D.,

H - Kánássy, Hromy, Králka ml., Futáš,

Výsledok D : H   2 : 6

29.6.2017

Po dlhej sérií víťazstviev domácich, konečne zaslúžené víťazstvo hostí. Zápas roznodla strelecká potencia M. Mika /3 góly/ a strelecká impotencia J. Hromého.

Zostavy : D - Králka st., Kucharský, Hromy, Bajus, Šalagovič,Vasiľ T.,

H - Kánássy, Matis, Baňačkai, Miko, Futáš, Kunzo,

Výsledok : D : H  4 : 5    Góly : Šalagovič 2, Bajus 2  -  Miko 3, Kunzo 2

22.6.2017

Domáce mužstvo opäť bez problémov na víťaznej vlne.

Zostavy : D - Králka st., Šimaľ, Bajus, Miko,

H - Pohly, Hromy, Futáš, Kondáš, Šalagovič,

Výsledok : D : H   9 : 5

15.6.2017

Šnúra víťazstiev domáceho mužstva pokračuje, hosťujúce mužstvo robilo na ihrisku čo mohlo, ale kto to vie ten to vie, futbalová hra je o umení, kvalite a intelektu a to domáce mužstvo prezentovalo počas celého zápasu lepšie ako hostia.

Zostavy : D - Kánássy, Miko, Šalagovič, Králka st., Bajus, Kondáš I. polčas, Galajda, Varga,

H - Kucharský, Šimaľ, Hromy, Vasiľ L., Futáš, Haborák, Vasiľ T., II.polčas Kondáš,

Výsledok : D : H  4 : 2    Góly : Králka st,. 1, Miko 1, Bajus 1, Šalagovič 1  -  Hromy 1, Varga 1-vlastný,

8.6.2017

Urputný boj na ihrisku po zápase v kabíne aj pri pive, domáce mužstvo pod vedením svojho kapitána dodiahlo svoju skvelu hru do zaslúženého víťazstva.

Zostavy : D - Kánássy, Matis, Futáš, Králka st., Miko, Šimaľ,

H - Kucharský, Hromy, Vasiľ L., Šalagovič, Bajus, Varga,

Výsledok - D : H  3:2    Góly : Matis 1, Futáš 1, Miko 1 - Hromy 1, Bajus 1

1.6.2017

Domáce mužstvo pod taktovkou skvelých taktikov /Kunzo, Králka st.,/, bojovníkov /Bajus, Bodnár, Haborák, Blaga P., Miko/ a fantastického výkonu brankára Pohlyho, urobili z mužstva hostí odovzdaných štatistov, pre ktorých bolo najväčším potešením ak sa sem tak dostali k lopte a úspešne trafili z ihriska do kabíny.

Zostavy : D - Pohly, Blaga P., Miko, Haborák, Kunzo, Bajus, Bodnár, Králka st.,

H - Kondáš, Kucharský, Hromy, Vasiľ L., Šimaľ, Šalagovič, Matis, Blaga B.,

Výsledok : D : H   4 : 0  Góly : Miko 2, Bajus 1, Blaga P., 1

25.5.2017

Super zápas domácich s mužstvom pobehujúcich hráčov hostí bez futbalovej fantázie. V domácom mužstve dominoval momentálne najlepší strelec súťaže M. Matis /4 góly/.

zostavy : D - Pohly, Bodnár, Bajus, Miko, Matis, Králka ml., Králka st.,

H - Kucharský, Vasiľ L., Hromy, Šimaľ, Šalagovič, Futáš, Blaga B.,

Výsledok : D : H   5 : 3  Góly : Matis 4, Bajus 1  -  Šalagovič 2, Hromy 1

z ľava hore : Hromy, Bajus, Šimaľ, Vasiľ L., Matis, Kucharský, z ľava dole : Šalagovič, Futáš, Králka st., Králka ml., Blaga B., chýbajú : Miko, Bodnár,

18.5.2017

Zápas starých pánov nad 60 rokov /prvý historický - organizátor Laco Mato/, domáce mužstvo po urputnom boji porazilo totálne vyčepané mužstvo hostí.

Zostavy : D - Pohly, Futáš,Kucharský, Magyar,

H - Kánássy, Vasiľ L., Mato, Kondáš,

Výsledok : D : H  2 : 1   Góly : Magyar 1, Futáš 1  -  Vasiľ L., 1

Domáce mužstvo malo tak slabého súpera, že po zápase si nemohli spomenúť s kým to vlastne hralo a prečo. Hostia zrejme prišli asi obdivovať krásy okolo idúcich pekných dám.

Zostavy : D - Kucharský, Šimaľ, Miko, Hromy, Haborák, Šalagovič, Magyar,

H - Kánássy, Pohly, Králka ml., Kunzo, Bajus, Futáš, Baňačkayi,

Výsledok : D - H  5 : 1    Góly : Hromy 2, Miko 1, Haborák 1, Šalagovič 1  -  Králka ml., 1

11.5.2017

Vydreté a poctivo vypotené víťazstvo hostí.

Zostavy : D - Kánássy, Králka st., Matis, Vasiľ L., Bańačkayi, Plichta ml., Šalagovič st.,

H - Pohly, Miko, Šimaľ, Haborák, Šalagovič ml., Hromy, Králka ml.,

Výsledok : 0 : 1  Gól : Šimaľ 1

4.5.2017

Hosťujúce mužstvo preukázalo viac futbalového umenia a zaslúžene zvíťazilo.

Zostavy : D - Galajda, Futáš, Matis, Šalagovič,

H - Kunzo, Hromy, Bajus, Miko,

Výsledok : 4 : 5  Góly : Matis 2, Šalagovič 2  -  Miko 3, Kunzo 1, Bajus 1 /góly sa do tabuľky strelcov nezapočítavajú/.

27.4.2017

Vo víťaznom mužstve strelecky dominoval Matis /3/, nová posila domácich Bajus K. sa uviedla dobrým výkonom aj strelecky /2/ a zapadla do dobre fungujúceho mužstva. Mužstvo hostí svpjím výkonom nepotešili a boli vcelku radi, že  zápas dopadol ako dopadol.

Zostavy : D - Kucharský, Matis, Futáš, Šimaľ, Bajus K.,

H - Kánnássy, Hromy, Miko, Šalagovič, Bajus M.,

Výsledok : D : H  6 : 3   Góly : Matis 3, Bajus K., 2, Futáš 1  -  Hromy 2, Miko 1

20.4.2017

Mužstvo hostí aj keď oslabené o jedného hráča, bez problémov zvíťazilo nad skúseným, ale prestarlým mužstvom domácich. /góly nezapočítaváme pre nedostatočný počet hráčov/.

H - Bajus, Šalagovič, Miko, Šimaľ,

Výsledok : D : H  4 : 4  / Góly : Králka ml., 2, Králka st,1, Hromy 1  - Miko 2, Bajus 2 - góly sa nezapočítajú do tabuľky strelcov, počet hráčov pod hranicou pravidiel/.

30.3.2017

Víťazstvo ducha a futbalovej morálky, favorizované, kvalitnejšie a futbalovejšie hosťujúce mužstvo nedokázalo pokoriť domáce mužstvo, ktoré hralo viac srdcom a rozumom.

Zostavy : D - Kánássy, Kucharský, Šimaľ, Králka st., Matis, Miko,

H - Pohly, Hromy, Kunzo, Futáš, Bajus, Galajda,

Výsledok : D : H  3 : 1   Góly : Matis 1, Miko 1, Šimaľ 1  -  Hromy 1,

23.3.2017

Víťazstvo domáceho mužstva sa rodilo veľmi ťažko, súper bol futbalovo vyspelejší a kvalitnejší, ale taktika a vôla po víťazstve domácich bola o trochu väčšia.

Zostavy : D - Kánássy, Králka st., Matis, Futáš, Tereščík, Kucharský,

H - Pohly, Hromy, Bajus, Miko, Šimaľ,

Výsledok : D : H   3 : 2   Góly : Matis 2, Futáš 1  -  Miko 1, Šimaľ 1

16.3.2017

Domáce mužstvo stratilo počas zápasu troch klúčových hráčov /zranenia -  Matis, Futáš, Varga/ a tak porážka bolo logickým vyustením ich oslabenia.

Zostavy : D - Pohly, Králka st., Šalagovič, do 35 min. Matis, do 45 min. Varga, do 55 min. Futáš, od 45 min. Tokár,

H - Kánássy, Hromy, Bajus, Šimaľ, Hromy,

Výsledok : D : H  1 : 4  Góly : Matis 1  -  Bajus 2, Šimaľ 1, Králka st., 1 - vlastný,

9.3.2017

Tentokrát futbal mal logiku, zápas vyhralo futbalovejšie, inteligentnejšie a taktickejšie domáce mužstvo.

Zostavy : D - Hromy, Miko, Králka st., Kunzo, II. polčas Pohly,

H - Kucharský, Bajus, Futáš, Šalagovič, I. polčas Pohly,

Výsledok : D : H   9 : 6

2.3.2017

Domáce favorizované mužstvo bez problémov porazilo nekompaktné mužstvo hostí.

Zostavy : D - Králka ml., Bajus, Šimaľ, Futáš, I. polčas Pohly,

H - Kucharský, Hromy, Šalagovič, Miko, II. polčas Pohly,

Výsledok  : D : H   7 : 4

23.2.2017

Výborné stretnutie výborná hra plná vzratov a nakoniec takmer spravodlivá deľba dodov, nepochopiteľný skrat hosťujúceho mužstva, ktoré ešte 13 min. pred koncom zápasu viedlo 0 : 3 a 3 min. do konca zápasu 3 : 4.

Zostavy : D - H Kucharský, Futáš, F. Králka ml., Šimaľ, Bajus, Matis M.,

H  - Pohly, Kunzo, Hromý, Miko, Šalagovič, Matis D.,

Výsledok : D : H   4 : 4  Góly : Bajus 3, Králka ml., 1  -  Kunzo 1, Hromý 1, Miko 1, Matis D., 1

16.2.2017

Konečne prvý oficiálny zápas v ktorom domáce mužstvo po skvelej hre a v početnej prevahe zvíťazilo.

Zostavy : D - Kucharský, Králka st., Králka ml., Futáš, Hromy, Šimaľ,

H - Miko, Bajus, Šalagovič, Matis, Varga,

Výsledok : D : H   5 : 4   Góly : Králka ml., 2, Šimaľ 2, Hromy 1 - Miko 2, Matis 1, Bajus 1,